خانه / فروش ایزوگام / فروش انواع ایزوگام شرق اصل

فروش انواع ایزوگام شرق اصل

نمایندگی فروش مستقیم انواع ایزوگام صادراتی اصل از کارخانه تولیدی از برندهای استاندارد و باکیفیت مختلف اعم از دلیجان، تبریز، ارومیه، اصفهان، گلستان، گل پوشش، ماهان گستر، مرجان، شرق بام، توان گستر، نمونه ایران، تک گام، تک بام، سینا بام، یگانه، میعاد، شرق دلیجان و فلات بام در تهران در حال توزیع به همه نقاط ایران و کشورهای همسایه ایران است.
نصب در سطوح صاف:
در سطوح صاف و اجرای آبروی عمودی به نکات زیر توجه شود:
هنگام نصب آبرو حتماً کناره‌های آبرو به‌صورت دولایه اجرا و عایق حداقل به میزان ۳۰ سانتیمتر در داخل آبرو قرار گیرد و نیز جوشکاری کناره‌های آبرو بسیار مهم است.
آبرو:
در این مرحله که یکی از مهم‌ترین مراحل عایق‌کاری محسوب می‌شود عایق‌بندی آبرو یا ناودان به‌صورت دولایه اجرا می‌گردد و حداقل به مقدار ۳۰ سانتی‌متر در داخل ناودان قرار می‌گیرد.
هواکش:
این وسیله جهت برقراری ارتباط بین زیر عایق و فضای بیرون بکار گرفته می‌شود با استفاده از این هواکش رطوبت ایجادشده در زیر عایق به بیرون هدایت می‌گردد که این وسیله در کلیه ساختمان‌ها به‌ویژه در مناطق مرطوب توصیه می‌شود و هواکش‌ها می‌بایستی در قسمتی از محل موردنظر نصب گردد؛ که بیشترین رطوبت یا بخار آب در آنجا متمرکز گردیده است مانند دستشویی، حمام و آشپزخانه
توجه: هنگام نصب باید دقت شود تا قسمت‌های زیرین هواکش حداقل ۱ میلی‌متر با سطح عایق‌کاری فاصله داشته باشد تا هوا در زیر عایق جریان داشته باشد.
برای خرید آسان و مشاوره تخصصی با کارشناسان سایت ایزوگام ایرانی و سفارش محصول موردنظر خود و تحویل محصول در محل پروژه یا منزل در سراسر کشور کافی ست با مشاوران سایت ایزوگام ایرانی تماس بگیرید

جهت خريد اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت ايزوگام هيرمان دليجان
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09122702395
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سايت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونيکي: hirmaanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش ایزوگام دلیجان

مرکز فروش ایزوگام دلیجان با بهترین قیمت ممکن

مرکز فروش ایزوگام دلیجان با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن در سال …

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!
سایت هیرمان