خانه / ایزوگام / صادرات ایزوگام شرق صادراتی اصل به صورت پلمپ گمرکی و مجوز صادرات

صادرات ایزوگام شرق صادراتی اصل به صورت پلمپ گمرکی و مجوز صادرات

صادرات ایزوگام شرق صادراتی اصل برای تمام کشورهای همسایه به صورت پلمپ گمرکی و با مجوز صادرات انجام می شود و در هنگام ثبت سفارش همه توافقات مانند میزان ایزوگام سفارشی و یا مقصد و محل تحویل مورد بررسی قرار می گیرد.

ایزوگام صادراتی
دارای مشخصاتی است که همان طور که می دانید یکی از آن ها اصل بودن و استاندارد و برند ایزوگام مورد درخواست است که باید حقیقی باشد و مورد تایید قرار رگفته باشد.
ایزوگام صادراتی برای کشورهای همسایه و اروپا مورد نیاز است و کشورهایی مانند ترکیه و ارمنستان و عراق عمده عایق های رطوبتی مورد نیاز خود را با توجه به شرایط آب و هوایی از ایران تهیه می کنند.

مجوز صادرات و پلمپ گمرکی از جمله نیازهایی است که بایستی به همراه بار ارسال شود و در محل تحویل بار و گذر از مرز این مدارک و گواهینامه ها و استانداردها باید تکمیل و اصل باشد.
ایزوگام شرق کلیه عایق های رطوبتی و سفارشی خود را بر اساس نوع آب و هوای منطقه مورد نظر تولید می کند و این امر اهمیت ویژه ای دارد چرا که میزان مقاومت و کیفیت ایزوگام بسیار مورد اهمیت است.
قیمت انواع ایزوگام صادراتی با توجه به متراژ و میزان نیاز و نوع ایزوگام مورد بررسی قرار می گیرد و تمام موارد لازم مد نظر گرفته می شود.

صادرات ایزوگام شرق به عراق

شهرهایی مانند اربیل و سلیمانیه و شهرهای دیگر عراق عمده نیاز خود به عایق های رطوبتی را طریق شرکت های تولید ایزوگام در ایران و بخصوص از کارخانه ایزوگام شرق تامین می کنند و این خوشنامی و ایجاد اطمینان در خریدار سبب شده است که بسیاری از بازرگانان اقدام به خرید و فروش عمده انواع ایزوگام اصل صادراتی شرق نموده و این امر به همکاری نزدیک بین بازرگانان و شرکت های تولید ایزوگام منجر شده است.

جهت خريد اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت ايزوگام هيرمان دليجان
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09122702395
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سايت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونيکي: hirmaanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ایزوگام دلیجان

قیمت ایزوگام دلیجان + بدون نصب

قیمت ایزوگام دلیجان بدون نصب نسبت به هزینه این محصول همراه با نصب بسیار ارزانتر …

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!
سایت هیرمان