خانه / خرید ایزوگام / خرید ایزوگام دلیجان فویل دار

خرید ایزوگام دلیجان فویل دار

مردم نباید سراغ ایزوگام‌های بی‌کیفیت و غیراستاندارد و ارزان‌قیمت بروند و خرید انواع ایزوگام فویل دار استاندارد شرق در دلیجان و سراسر ایران، پیشنهاد سایت ایزوگام ایرانی است.

دولایه استاندارد باروکش آلومینیم:
این نوع لایه با استفاده از قیر مخصوص ایزوگام با فرمول اختصاصی و لامینت کردن یک روکش آلومینیوم تولیدشده است. قیر مخصوص به‌کاررفته باعث افزایش مقاومت لایه در برابر عوامل محیطی و جوی و روکش آلومینیوم باعث افزایش طول عمر مفید لایه تا حدود دو برابر شده است
ترکیبات: ترکیبات بکار رفته در لایه روکش‌دار شامل یک‌لایه پلی‌استر، قیر مخصوص ایزوگام و یک‌لایه پشم‌شیشه (تیشو) و روکشی از آلومینیم همراه با پلی‌اتیلن فیلم است.
مشخصات ظاهری: لایه روکش‌دار در ابعاد ۱۰*۱ متر (طول*عرض) و ضخامت ۴ میلی‌متر و وزن تقریبی ۴۰ کیلوگرم به‌صورت رول‌های وکیوم شده تولید می‌گردد.

دولایه استاندارد بدون روکش آلومینیم:
این لایه با استفاده از قیر مخصوص؛ یک‌لایه پشم‌شیشه (تیشو) یک‌لایه منسوج نبافته (پلی‌استر) همراه با پلی‌اتیلن فیلم و پودر کربنات کلسیم تولید می‌گردد قیر مخصوص به‌کاررفته در این نوع لایه باعث چسبندگی فوق‌العاده آن شده است.
ترکیبات و مشخصات لایه بدون روکش به شرح زیر است:
مشخصات ظاهری: لایه مخصوص در ابعاد ۱۰*۱ متر (طول * عرض) و ضخامت ۴ میلی‌متر و وزن تقریبی ۴۰ کیلوگرم به‌صورت رول‌های وکیوم شده تولید می‌گردد.

انواع ایزوگام برحسب مصرف:
ایزوگام دولایه (ساده):
تشکیل‌شده از یک‌لایه پلی‌استر و یک‌لایه تیشو خارجی پشم‌شیشه که با قیر صنعتی مخصوص اشباع‌شده و از طرف خارج با پودر معدنی و از طرف داخل با نایلکس پوشانده شده است که مناسب جهت استفاده در پشت‌بام کف، آشپزخانه و سرویس، پی ساختمان دیواره و کف استخر، مخازن و … است.

ایزوگام دولایه روکش‌دار (صادراتی):
تشکیل‌شده از یک‌لایه پلی‌استر و یک‌لایه تیشو خارجی (پشم‌شیشه) که با قیر صنعتی مخصوص اشباع‌شده و از طرف خارج باروکش آلومینیوم یا فویل و از طرف داخل با نایلکس پوشانده شده است که مناسب جهت استفاده در کلیه مکان‌هایی است که مستقیماً در معرض گرما و تابش نور خورشید دارند.

جهت خريد اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت ايزوگام هيرمان دليجان
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09122702395
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سايت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونيکي: hirmaanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ایزوگام طرح دار

خرید ایزوگام طرح دار با انواع فویل آلومینیومی آجری

ایزوگام طرح دار آجری در چه مکان‌هایی استفاده می‌شود؟ آیا خرید انواع عایق دو لایه فویل دار آلومینیومی مقرون به صرفه است؟

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!
سایت هیرمان