خانه / فویل آلومینیومی / نمایندگی فروش فویل آلومینیومی ایزوگام در تهران

نمایندگی فروش فویل آلومینیومی ایزوگام در تهران

نمایندگی فروش فویل آلومینیومی ایزوگام در تهران کار خود را به صورت فعال انجام داده و می توانید لیست این مراکز را از طریق سایت و به صورت آنلاین دریافت نمایید.
نمایندگی فروش فویل آلومینیومی توانسته اند فعالیت خود را در سرتاسر شهر تهران گسترش داده و این دغدغه را از بین ببرند که کارخانجات تولید ایزوگام بتوانند به راحتی و با قیمت مناسب بهترین فویل الومینیومی مورد نیاز برای کارخانه ایزوگام را تامین نمایند.

نمایندگی فروش فویل

نقش فویل آلومینیوم در ایزوگام

همان طور که می دانید صنایع مختلف غذایی و صنعتی و ساختمانی از فویل آلومینیومی استفاده فراوان می کنند که یکی از این صنایع تولیدات عایق های رطوبتی است که کارخانجات ایزوگام به فویل برای روکش انواع ایزوگام فویل دار به آن نیاز دارند.
فویل نقش بسیار مهمی در نگهداری ایزوگام در برابر باد و باران دارد و میزان مقاومت ایزوگام از طریق فویل آلومینیومی که بر روی ایزوگام کشیده می شود چند برابر می شود.

نمایندگی فروش فویل

نمایندگی فروش فویل در تهران

نمایندگی فروش فویل آلومینیومی به میزان قابل توجهی در تعیین قیمت ها و همینطور تامین بهترین فویل برای شرکت های تولید ایزوگام فعالیت می کند.
فویل های موجود در بازار در پالت بسته بندی شده است و از کشورهایی مانند چین به ایران وارد می شود و فویل های وارداتی با توجه به کیفیت و ضخامت دسته بندی شده و هر یک برای مصارف مختلف طبقه بندی شده است.
نمایندگی فروش ایزوگام برای این که کارخانجات بتوانند به راحتی افویل آلومینیومی ۱۴ تا ۱۶ میکرون مورد نیاز کارخانه را خریداری کنند اقدام به فروش اینترنتی نموده اند که در سریع ترین زمان و با پایین ترین قیمت در نمایندگی فروش فویل می توانید فویل آلومینیوم مورد نیاز خود را ثبت سفارش کنید.

ایزوگام دو لایه فویل دار یعنی چه؟

ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده دسته بندی می شود:

  • ایزوگام تک لایه روکش دار ( فویلدار)
  • ایزوگام دو لایه روکش دار ( فویلدار)
  • ایزوگام دو لایه فویلدار ( طرحدار)

همان طور که می دانید بر اساس نیاز هر یک از کارخانجات، نمایندگی فروش ایزوگام اقدام به ثبت سفارش و ارسال فویل آلومینیومی مورد نیاز می کند.

نکته!

نکته!

ایزوگام فویل دار با فویل ۱۴ میکرون تهیه می شود و دارای ضخامت استاندارد است.
ایزوگام تک لایه فویل دار و یا ایزوگام دو لایه فویل دار هر یک برای مصارف خاص تولید می شود که پوشش سقف و پروژه های ساختمانی و استخرها بیشترین مصرف ایزوگام دو لایه فویل دار را دارند که بهترین فویل ۱۴ میکرون برای این منظور مصرف می شود و از طریق نمایندگی فروش فویل آلومینیومی قابل تهیه است.

نمایندگی فروش فویل

نقش فویل آلومینیوم در چسبندگی و مقاومت ایزوگام

مواد اولیه تشکیل دهنده ایزوگام که مهمترین آن ها قیر پالایشگاهی، تیشو و پلی استر است نقش مهمی در کشش و مقاومت و استحکام ایزوگام دارد و از طرفی در تولید ایزوگام روکش دار، نقش فویل آلومینیومی هم بارز می شود.
ایزوگامی که با قیر پلیمری و با روکش فویل آلومینیوم درجه یک تهیه شده است قطعا دارای چسبندگی و مقاومت بسیار زیادی است و در برابر سرما و گرما و باد و باران از خود مقاومت بسیار بالایی نشان می دهد.

 

جدیدترین انواع ایزوگام طرح دار که با فویل های زنگی و نقش دار تولید می شود بسیار زیبا و شیک و قابل استفاده در بسیاری از ساختمان ها بوده و نقش مهمی در گاهش هزینه ها دارد و نمایندگی فروش فویل آلومینیومی آمادگی همکاری برای فروش عمده و پخش به موقع را دارد.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)

مطلب پیشنهادی

صادرات فویل آلومینیومی

صادرات فویل آلومینیومی طرح دار ایزوگام

با تداوم تولید انواع ایزوگام طرح دار که با فویل آلومینیومی و با بهترین کیفیت تولید می‌شود ایجاد شرایط مناسب برای صادرات فراهم شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!