خانه / ایزوگام / قرعه کشی در ایزوگام ایرانی

قرعه کشی در ایزوگام ایرانی

شرکت ایزوگام ایرانی برای قدردانی از مشتریان این شرکت اقدام به قرعه کشی یک دستگاه خودروی MVM و دهها سکه بهار آزادی در پایان سال ۹۵ خواهد نمود.

چه جوری میشه با خرید ایزوگام از ایزوگام ایرانی یک MVM برنده شد؟
شرکت ایزوگام ایرانی برای قدردانی از مشتریان خود، با برگزاری یک مراسم در سال ۹۵ به قید قرعه خودروی MVM جایزه می‌دهد.
جشنواره قرعه کشی شرکت ایزوگام ایرانی، از اول فروردین ۹۵ تا پایان سال به یک مشتری خوش شانس خودروی MVM جایزه می‌دهد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ایزوگام ایرانی، جشنواره تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت با عنوان جشنواره قرعه کشی MVM که به مناسبت سپاس و قدردانی از مشتریان شرکت، از تاریخ اول فروردین ۹۵ آغاز شده است و به مدت ۳۶۰ روز ادامه خواهد داشت.
مدیرعامل شرکت ایزوگام ایرانی، مشتری‌مداری را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و گفت: سعی می‌شود در دوره زمانی مشخص با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، رابطه دوسویه‌ای با مشتریان ایجاد شود و بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات شرکت فراهم شود.
او با تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره ادامه داد: این قرعه کشی که شامل یک خودروی MVM و ده‌ها سکه بهار آزادی است به منظور سپاس و قدردانی از مشتریان وفادار شرکت در ۲۵ اسفندماه ۹۵ برگزار خواهد شد.
وی اعلام کرد: آنچه سرلوحه فعالیت‌های شرکت ایزوگام ایرانی در کنار ارتقای کیفی و کمی محصولات به شمار می‌رود؛ بهبود روند ارائه خدمات مناسب به مشتریان با بهره گیری از الگوهای مدرن و کارآمد است.
لینک خبر اصلی: http://j.mp/1TPOTD2

مشتریان گرامی که بالای ۲۰۰,۰۰۰ متر خرید داشته باشند در قرعه کشی خودرو شرکت داده می شوند و کلیه مشتریان نیز در قرعه کشی سکه بهار آزادی شرکت داده خواهند شد.

مطلب پیشنهادی

ایزوگام درجه 1 دلیجان

قیمت ایزوگام درجه ۱ دلیجان از کارخانه

قیمت ایزوگام درجه ۱ دلیجان از درب کارخانه قابل دریافت است و بهترین و مرغوب …

دیدگاهتان را بنویسید

error: Content is protected !!